Представляємо вам наш новий проект абоKADO – доставка суші преміум якості, створена в 2020м році. На даний момент ми представлені в 2х містах України (Київ, Харків) і це тільки початок.

У нас зібрана молода та амбіційна команда професіоналів: від шеф-кухарів до кур’єрів, від маркетологів до менеджерів call-центру. Кожен з них має великий досвід роботи в кращих ресторанах України.

У концепцію проекту абоKADO, ми вклали все найнеобхідніше, що бажають клієнти служб доставок їжі, а саме:

А – активна взаємодія з клієнтом.

Ми завжди спілкуємося з нашими клієнтами безпосередньо і встановлюємо зворотний зв’язок. Врахування їх інтересів і побажань стимулює нас до розвитку і вдосконалення нашої роботи.

Б – безперебійні поставки свіжої риби з Норвегії та Шотландії.

Ми напряму працюємо з однією з найбільших компаній-імпортерів риби і морепродуктів в Україні. 2 рази на тиждень, в незалежності від всіляких форс-мажорних обставин, криз і карантинів, на наші кухні доставляється охолоджена риба. Вибудувана нами система логістики дозволяє клієнту бути впевненим в якості і свіжості всіх інгредієнтів, які використовуються в приготуванні суші.

О – оперативна доставка.

Ми забезпечили налагоджений механізм роботи: call-центр> кухня> відділ видачі> кур’єри, для того щоб наші клієнти отримували свої замовлення вчасно і в кращому вигляді.

І якщо Ви та людина, яка цінує професіоналізм у спілкуванні з клієнтом, якість харчування своєї сім’ї і власний час, то ласкаво просимо в Світ суші зі смаком абoKADO!